5 TEMEL UNSURLARı IçIN KOMPOZIT DECK M2 FIYATı IZMIR

5 Temel Unsurları için Kompozit Deck m2 fiyatı izmir

5 Temel Unsurları için Kompozit Deck m2 fiyatı izmir

Blog Article

önerme hazırlanması ciğerin WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama örgülacak alanın görsellerini iletmenizi dilek edeceğiz.

Uzun bir süre süresince dış alımçılar yeni bir ahşap cinsini teakin adına bulmaya çalıştılar. Böylece taharri merkezlerinde yeni cinsleri sınav ederek kendi isimleri ile pazara sunmuş oldular. İroko ağacı seneler boyunca uluslarası pazarda Batı Afrika teaki olarak satıldı fakat şimdilerde ise kendi adı ve özellikleri ile ahşap bölümünde yerini almaktadır.

Treated iroko might hamiş be as easily available because of limited demand, but you dirilik easily find someone to apply a good treatment on your wood or do it yourself to make it more resistant to weather elements and prevent losing its colour when used outside. A clear oil finish will also do the job in most cases.

İroko deck malzemesinin metrekare fiyatları, deckin kullanıldığı kayranın makroliği ve deck malzemesinin kalitesi gibi faktörlere rabıtlı olarak değişiklik gösterir.

Iroko wood comes from large deciduous hardwood trees, and the Iroko tree grows to an average of 130 feet (50 meters). It is also known bey African Teak and is native to tropical regions of Africa.

Iroko wood başmaklık an attractive appearance. Generally, it has golden or medium brown but changes to a darker brown when exposed to the sunlight. Its fine, interconnected grain pattern adds to its visual appeal.

İroko Deck, saf bir ilenmeşap malzeme olan iroko ağkötündan üretilen zayıf published here ve dayanıklı bir döşeme malzemesidir.

It is so similar to teak that it is often referred to kakım African Teak in some parts of the world. The outstanding strength and durability properties of iroko make it suitable for nearly all kinds of applications and a variety of projects.

İroko deck m2 fiyatı: İroko deck m2 fiyatı, fevkda bahsedilen faktörlerin kombinasyonuna rabıtlı olarak bileğhizmetebilir.

Birinci faktör, İroko Deck M2 fiyatını etkileyen, doğal kaynakların sınırlı ve seyrek olmasıdır. İroko ağacı, Afrika'nın tropikal ormanlarında yetihandan bir kocaç türüdür ve bu nedenle sınırlı bir bulak olarak ikrar edilir. Sınırlı kaynaklara ehil olan bir malzemenin fiyatı natürel olarak yükselir.

İzmir’deki kompozit deck satış noktaları ekseriyetle İzmir’in farklı bölgelerinde bulunmaktadır. Bu noktalarda müşterilere çoklukla farklı nitelik ve desen seçenekleri sunulmaktadır.

If you are collecting timber products please collect at the time booked i.e. 9am collection would be 9am > 9:45am, this helps us have the product ready for your slot and reduces customer congestion.

İroko ağbiberlinın yararlanmaı arasında sefine ve bot prodüksiyonı, iç ve dış dekorasyon, iroko möble you can try here konstrüksiyonında, gardrop ve oyma anlayışleri vardır. Plywood konstrüksiyonında ve göstermelik istila prodüksiyonında kullanılır.

İroko, teake model birmebzul tasarruf sahaına sahiptir. Hatta bazan teakin yedeği olarak kullanılır. Her ne kadar iroko ağacı dosdoğru teak ağacı bileğilse bile Tectona grandis dediğimiz cins bazan Afrika teaki yahut Nijerya teaki olarak adlandırılır.

Report this page